Už jste slyšeli o PENGUIN LAB? Hledáme kolegy v oblasti IT a elektroniky.

  1. Domovská stránka
  2. Aktuality
  3. Už jste slyšeli o PENGUIN LAB? Hledáme kolegy v oblasti IT a elektroniky.

Hledáme programátory, logistiky, šikovné zámečníky, elektrikáře. Abychom dokázali vývoj a tempo, které jsme nasadili udržet, potřebujeme lidi, kteří se do projektu zapojí svými zkušenostmi.

TextilEco a.s.

15. 12. 2021

Vývoj kontejnerů je další směr, kterým se chceme ubírat.

Jelikož naše kontejnery stojí většinou v bytových zástavbách, chceme lidem nabídnout možnost, že by náš další, tzv. multifunkční kontejner, fungoval jako místo,

kde mohou ukládat nebo si vyzvedávat různé zásilky. Ve spolupráci se studenty VUT u nás vznikl tým madých lidí, kteří posouvají naše služby v oblasti SMART technologií.

Programujete? Hledáte práci v Boskovicích?

Požadujeme

Analytické a logické myšlení, tvůrčí přístup, programování pro desktop a Raspberry Pí, programování v universální platformě Windows - C # výhodou nebo jiné: Android (Java), Linux (Python/C++), SQL databáze výhodou, řidičský průkaz sk. B výhodou a zodpovědnost, pečlivost, samostatnost, chuť učit se novým věcem.

Nabízíme

Práci na plný pracovní úvazek, možnost profesního růstu, příspěvek na stravování, možnost výhodných nákupů textilního a jiného zboží pro Vás a celou Vaši rodinu. Nástup možný ihned.

Své životopisy zasílejte na: alenabubenikova@textileco.as

Líbil se vám článek?

Rádi byste se dozvěděli více nebo máte dobrý nápad?

Zaujalo Vás některé z témat, máte pro nás dobrý tip, kde můžeme konkrétně pomoci nebo do jakého projektu se zapojit? Napište nám!