Tábory nás baví, aneb užijme si středověk

  1. Domovská stránka
  2. Aktuality
  3. Tábory nás baví, aneb užijme si středověk

V tomhle horkém létě opět připravil neziskový spolek Tábory nás baví, z.s. ze Šošůvek u Blanska úžasný dětský tábor s nádechem středověku a TextilEco a.s. podpořilo tuto zajímavou akci pro děti darováním různých kostýmů k uzpůsobení k danému tématu.

TextilEco a.s.

29. 08. 2023

https://textil-eco.cz/media/tabory-nas-bavi/tab2.png

I letos se parta nadšených lidí ze spolku Tábory nás baví rozhodl jít originální cestou a vzhledem k místu táboření nedaleko obce Skryje se rozhodli, že s dětmi navštíví království země Skryjské a společně odkryjí královo tajemství. Zúčastnili se královské korunovace a vydali se po stopách králova bratra, který se již mnoho let pohřešoval. Přesně od doby kdy on sám se vydal hledat tajemný poklad. Děti se tak vydávají jako královská garda pohádkově středověkým příběhem a plní různé úkoly a zdolávají různé překážky. Věříme, že tento tábor měl velký úspěch a příští rok i my z TextilEco a.s. budeme alespoň trošku jeho součástí. Radost dětí a úsměv na tvářích je i pro nás velkým poděkováním.

 

 


 

Líbil se vám článek?

Rádi byste se dozvěděli více nebo máte dobrý nápad?

Zaujalo Vás některé z témat, máte pro nás dobrý tip, kde můžeme konkrétně pomoci nebo do jakého projektu se zapojit? Napište nám!