Sázení stromků v Boskovicích

  1. Domovská stránka
  2. Aktuality
  3. Sázení stromků v Boskovicích

Město Boskovice, odbor tvorby a ochrany životního prostředí, naše firma a mnoho dalších se jednu listopadovou sobotu rozhodla zasadit v parku u autobusového nádraží lípu...

TextilEco a.s.

15. 12. 2021

Cílem akce bylo zvelebit frekventované místo pro návštěvníky parku. Sázely se 3 lípy a jeden okrasný keř. Menší děti pomáhaly zazimovat hmyzí domeček. Lípa malolistá je statný opadavý listnatý strom s košatou, vysoko klenutou korunou, který dorůstá 30 a více metrů. Statný kmen je pokryt tenkou, tmavou a mělce podélně zvrásnělou kůrou. Lípa se stala pro svou vůni, půvabnou korunu i vlídný stín symbolem ochrany, pomoci a lásky. Lidé věřili, že dokáže odehnat zlé duchy a svou energií zbaví člověka chmurných myšlenek. Více o stromku si můžete přečíst přímo na cedulce, která je na lípě uchycena. Těšíme se na další společné projekty zaměřené na ekologii.

"Činnost firmy TextilEco a.s. je spojena se snížením zátěže životního prostředí, proto jsme rádi podpořili rozšíření zeleně v Boskovicích. Mnoho našich zaměstnanců dojíždí z okolí, jakmile půjdou přes park, mohou být hrdí, že i díky jejich práci máme možnost pomoci ekologickým projektům ve městě", uvedla Michaela Náplavová z marketingu firmy.

Akci přišla podpořit i Alena Bubeníková z personálního oddělení. Hledáme nové kolegy do našeho týmu (třídička, lisař, řidič, koordinátor eshopu, programátor atd.) Více informací o volných pozicích: 604 101 355, alenabubenikova@textileco.as

Těšíme se na Vás

Líbil se vám článek?

Rádi byste se dozvěděli více nebo máte dobrý nápad?

Zaujalo Vás některé z témat, máte pro nás dobrý tip, kde můžeme konkrétně pomoci nebo do jakého projektu se zapojit? Napište nám!