Pomáháme v Kyjově

  1. Domovská stránka
  2. Aktuality
  3. Pomáháme v Kyjově

Každý někdy potřebuje pomoc a ne všem je dáno. V TextilEcu si toto uvědomujeme, a proto jsme rozhodli navázat dlouhodobou spolupráci a darovat oblečení panu Petrovi J. z kyjovského Domu Horizont.

TextilEco a.s.

9. 03. 2023

Těší nás, že TextilEco a.s. může pomáhat i těm, kteří nemají život jednoduchý a jejich zdravotní omezení a mnohdy i sociální situace vyžaduje plně být odkázán na pomoc ostatních. Toto je případ pana Petra J. klienta Domova Horizont v Kyjově www.horizontkyjov.cz , který nás jeho jménem oslovil. Pan Petr potřebuje ze zdravotních důvodů větší množství oblečení, které mu průběžně budeme zajišťovat.
Již v únoru začala tato krásná spolupráce a naši kolegové v třídírně v Boskovicích se snaží vybrat požadované oblečení tak, aby splnilo požadavky pana Petra. První zásilka mu již byla úspěšně doručena a připravujeme další.  Pomáhat v tíživé životní situaci je pro nás samozřejmostí. Život přináší různé překážky a osudy životem zkoušených nám není lhostejný.

Líbil se vám článek?

Rádi byste se dozvěděli více nebo máte dobrý nápad?

Zaujalo Vás některé z témat, máte pro nás dobrý tip, kde můžeme konkrétně pomoci nebo do jakého projektu se zapojit? Napište nám!