Nový vzhled, ale pořád jsme to my!

  1. Domovská stránka
  2. Aktuality
  3. Nový vzhled, ale pořád jsme to my!

Na začátku roku 2022 se i TextilEco a.s. převléká do nového svěžího kabátu. Změnili jsme naši tvář v podobě nového loga, polepů kontejnerů i webu, ale pořád jsme to my a pokračujeme v naší dlouholeté tradici ochrany a čištění životního prostředí.

TextilEco a.s.

3. 01. 2022

Věříme, že nové označení sběrných kontejnerů Vám pomůže se lépe zorientovat, co do nich patří a i lépe je identifikovat ve městech a obcích, kde se nachází. Právě i proto jsme spustili novinku = vyhledávač sběrných kontejnerů ve Vašem okolí. 
 

Děkujeme, že Vám záleží na životním prostředí stejně jako nám. Svěžím designem který teď přinášíme chceme oslovit ještě více lidí, aby se přidali do našeho společného úsilí a odmazávali spolu s námi obrovskou uhlíkovou stopu textilního průmyslu ( který je 2. největší znečišťovatel hned po ropném průmyslu).

O dalších novinkách Vás budeme informovat zde - na našem novém webu a můžete se těšit i na zajímavé články nejen z oblasti ekologie. 


 

Líbil se vám článek?

Rádi byste se dozvěděli více nebo máte dobrý nápad?

Zaujalo Vás některé z témat, máte pro nás dobrý tip, kde můžeme konkrétně pomoci nebo do jakého projektu se zapojit? Napište nám!