Na letošním veletrhu ZEMĚ ŽIVITELKA v ČB budou vypuštěni tučňáci! Jsou chytří a jejich funkce napájí solární energie…

  1. Domovská stránka
  2. Aktuality
  3. Na letošním veletrhu ZEMĚ ŽIVITELKA v ČB budou vypuštěni tučňáci! Jsou chytří a jejich funkce napájí solární energie…

Kontejner na textil od firmy TextilEco a.s. z Boskovic poskytuje kromě možnosti sběru oděvů, hraček i knížek další chytré funkce, pracujeme na přehledu o celkovém stavu naplnění sběrných nádob...

TextilEco a.s.

15. 12. 2021

Přehled i nejčastějších sběrných surovin (plast, papír, skolo…). Tento chytrý způsob sbírání dat nikdy nebyl tak jednoduše propojen i s estetickým dojmem sběrného místa. Právě kontejner na textil Tučňák, díky svému svozovému mechanismu, poskytuje dostatečnou stabilitu pro vybavení spolehlivou monitorovací elektronikou. K tomu navíc má i poutavý a originální design vytvořený studenty VUT. Prašnost, míra naplnění kontejneru, větší bezpečnost atd. To je jen ochutnávka z toho, co vše inovovaný kontejner na oděvy zvládne. Díky solárním energii se nám otevřely dvířka k chytrým technologiím sloužícím občanům v každém věku.

Firma TextilEco a.s. z Boskovic se věnuje již 10 let rozmísťování sběrných kontejnerů na textil, oděvy, hračky, obuv i knížky. Provozuje třídírnu s více než 200 zaměstnanci, kde se každý kousek látky třídí až do 250 kategorií pro znovuvyužití. Podporujeme neziskové organizace UNICEF ČR, Lékaře bez hranic, Nadaci SOVA a další.

        Společně předcházíme vzniku textilního odpadu.

Těšíme se na Vaši návštěvu v pavilonu B1.

Země Živitelka 2019

Líbil se vám článek?

Rádi byste se dozvěděli více nebo máte dobrý nápad?

Zaujalo Vás některé z témat, máte pro nás dobrý tip, kde můžeme konkrétně pomoci nebo do jakého projektu se zapojit? Napište nám!