Mezinárodní stavební veletrh FOR ARCH vstupuje do svého 30. ročníku. My budeme prezentovat chytrá řešení dat odpadového hospodářství pro města i developery.

  1. Domovská stránka
  2. Aktuality
  3. Mezinárodní stavební veletrh FOR ARCH vstupuje do svého 30. ročníku. My budeme prezentovat chytrá řešení dat odpadového hospodářství pro města i developery.

Tam kde se staví, budou žít lidé. Kde budou žít lidé, tam se hodí služby našeho chytrého tučňáka, který je mozkem pro efektivní třídění a recyklaci...

TextilEco a.s.

15. 12. 2021

Součástí každé části města by mělo být řešení na třídění odpadu. Veletrh stavebnictví se zajímá o trendy nejen v architektuře, ale i v řešení pro chytrá města. Díky tomuto směru se budou na 30. ročníku veletrhu FOR ARCH prezentovat i naši chytré kontenery v designu tučňák. Naše kontejnery monitorují důležitá data spojená s životním prostředím a kvalitou ovdzuší v okolí. Obsahují senzor plnosti a mají speciální službu sdílení zásilek.

Budeme se na Vás těšit v hale 1.

Líbil se vám článek?

Rádi byste se dozvěděli více nebo máte dobrý nápad?

Zaujalo Vás některé z témat, máte pro nás dobrý tip, kde můžeme konkrétně pomoci nebo do jakého projektu se zapojit? Napište nám!