KupKus, aneb udržitelný design - Móda - Hand Made - Riflovina

  1. Domovská stránka
  2. Aktuality
  3. KupKus, aneb udržitelný design - Móda - Hand Made - Riflovina

Jste fandové denimu, máte rádi recyklaci a originalitu v módě? Kdo by neměl rád tento nadčasový textilní materiál, ale co s ním, když doslouží?

TextilEco a.s.

23. 03. 2023

Rádi představujeme Kupkus - Kup upcyklovaný Kus. Je to sympatický, ekologický projekt s dílničkou, splněným snem a srdeční záležitostí milé dámy z brněnska paní Dany Antošovské, které není lhostejné životní prostředí a věnuje se recyklaci, upcyklaci a udržitelné módě všeobecně a hlavně všude kam se podíváte je riflově modrý svět plný zajímavých, krásných výrobků, ale i různých komponentů třeba k výrobě kabelek z denimu.

https://textil-eco.cz/media/img-20230306-153838.png

Nic co projde rukama paní Antošovské nepřijde nazmar a pro všechno najde uplatnění. Zároveň spolupracuje s chráněnými dílnami i dalšími kreativci s originální módní tvorbou, která má i ekologický směr. Zakladatelka firmy a majitelka v jedné osobě miluje originalitu, jedinečnost a výjimečně odlišný styl, který se odráží v jejich ručně vyrobených výrobcích. To je to, co tuto Lady Denim naplňuje a baví. Jelikož TextilEco a.s. a Kupkus paní Antošovské mají obdobné vize a  stejný ekologický směr, našli jsme společnou řeč a vznikla zajímavá spolupráce. Díky šikovným rukám a skvělým nápadům v dílničce vznikají zcela nové moderní kousky oblečení, nadčasových doplňků i bytových dekorací ze starých, nepotřebných riflí, které by jinak skončili na smetišti dějin. Předcházením vzniku odpadů pomáhá KupKus, tak jako TextilEco a.s., šetřit naši planetu. 

https://textil-eco.cz/media/img-20230306-152644.jpg

Originální kousky z tvorby paní Antošovské najdete nejen na www.kupkus.cz, ale zdobí už některé prodejny Genesis  www.genesis.cz
 

https://textil-eco.cz/media/img-20230221-wa0002.jpg

Líbil se vám článek?

Rádi byste se dozvěděli více nebo máte dobrý nápad?

Zaujalo Vás některé z témat, máte pro nás dobrý tip, kde můžeme konkrétně pomoci nebo do jakého projektu se zapojit? Napište nám!