Cestovní soutěž o zápisník na výlety

  1. Domovská stránka
  2. Aktuality
  3. Cestovní soutěž o zápisník na výlety

Užili jste si Velikonoční volno? Máme pro vás minisoutěž o zápisník na cestovatelské zážitky.

TextilEco a.s.

15. 12. 2021

Soutěžte na našem Facebooku

Stejně tak jako putuje oblečení do naší třídírny z celé ČR, tak věříme, že i vy jezdíte v tak nádherném počasí křížem krážem po zajímavostech naší země. Ze správných odpovědí na otázku: Kolik let letos naše firma slaví? Vybereme 2 výherce poznámkového linkovaného bloku (60 listů, kuličkové pero s modrou náplní. Blok je z recyklovaného papíru a pero má biologicky rozložitelné části).

Jak soutěžit:

Odpovězte pod příspěvek na soutěžní otázku: Kolik let letos naše firma slaví?

Dejte naší stránce Like

Soutěžit můžete do  26.4. 2019 do 12:00

Soutěžit můžete na Facebooku

 

Podrobná pravidla facebookových soutěží na profilu TextilEco a.s.

 

1. Organizátor soutěže

TextilEco a.s, Boskovice

2. Výhra

Blok: LINKOVANÝ RECYKL.PAPÍR, 60LISTŮ, S KP, MODRÁ NÁPLŇ,ČERNÝ design

Poznámkový linkovaný blok, 60 listů, kuličkové pero s modrou náplní. Blok je z recyklovaného papíru a pero má biologicky rozložitelné části.

3. Účast v soutěži

Účastníkem soutěže může být pouze fyzická osoba starší 18 let, která splní pravidla a podmínky soutěže. Platí pouze jeden neupravený komentář od jednoho uživatele.

4. Vyhodnocení

Výherce soutěže bude vyhlášen na základě splněných pravidel soutěže na zdi FB stránky TextilEco a.s. a webu www.textil-eco.cz.

5. Předání výhry

Zveřejněný výherce nás musí kontaktovat prostřednictvím výherního facebookového profilu a přes něj nám zaslat zprávu pro ověření své identifikace. Poté ho budeme kontaktovat, abychom s ním dohodli detaily předání výhry. Pokud si výherce nepřevezme svoji výhru do smluveného termínu, výhra propadá ve prospěch organizátora soutěže.

Všeobecné podmínky

Účastí v soutěži vyjadřuje soutěžící svůj souhlas s pravidly soutěže a zavazuje se je plně dodržovat. Výhry v soutěži není možné vymáhat právní cestou ani alternativně plnit v penězích. Veškeré nepřevzaté výhry propadají organizátorovi soutěže.

Organizátor nepřebírá vůči účastníkům soutěže žádné jiné závazky a ti nemají nárok na jakákoliv jiná plnění než ta, která jsou uvedená v těchto pravidlech soutěže. Reklamace výher je vyloučena. Organizátor soutěže si vyhrazuje právo rozhodnout o pravosti a platnosti všech údajů. Účastníci porušující nebo obcházející tato pravidla mohou být ze soutěže kdykoliv vyřazeni nebo jim může být odmítnuto právo na výhru či její uplatnění. Organizátor soutěže je oprávněn bez náhrady v odůvodněných případech pozměnit nebo upravit pravidla soutěže či soutěž pozastavit, odvolat anebo zrušit.

Účastí v soutěži projevuje každý účastník svůj souhlas s jejími pravidly a s tím, že organizátor soutěže je oprávněn bezplatně uveřejnit jména výherců ve sdělovacích prostředcích a v propagačních materiálech organizátora po dobu jednoho měsíce od ukončení této soutěže. Uvedený souhlas se uděluje dobrovolně a bez nároku na jakoukoliv finanční odměnu.

Facebook není pořadatelem soutěže.

 

Gratulujeme výherkyním:

Michaela Bárová

Dana Bernátová

Líbil se vám článek?

Rádi byste se dozvěděli více nebo máte dobrý nápad?

Zaujalo Vás některé z témat, máte pro nás dobrý tip, kde můžeme konkrétně pomoci nebo do jakého projektu se zapojit? Napište nám!