Celý svůj outfit mám ze secondhandu uvedla svůj workshop paní Zemánková ze ŠKOLY ZAD

  1. Domovská stránka
  2. Aktuality
  3. Celý svůj outfit mám ze secondhandu uvedla svůj workshop paní Zemánková ze ŠKOLY ZAD

I díky Asociaci společenské odpovědnosti jsme získali inspiraci jaké benefity pro zdraví našim zaměstnancům poskytnou. V rámci oslav DNE ZDRAVÍ jsme si pozvali ŠKOLU ZAD

TextilEco a.s.

15. 12. 2021

Přes 70 naších zaměstnanců se zúčastnilo v úterý DNE ZDRAVÍ, který jsme připravili pro naše kolegy. V rámci programu proběhly dva praktické workshopy od paní Zemánkové (Škola Zad), která připravila ukázky cviků na prevenci bolesti páteře při dlouhodobé práci ve stoje.

A nejen užitečné cviky čekaly na účastníky prezentace, ale i diskuze jaká je vhodná obuv k práci ve stoje a správný postoj celkově.

Praktickou ukázku jsme uspořádali pro zaměstnance, kteří u nás pracují již 3 a více let, zároveň jsme pozvali i nejšikovnější spolupracovníky, kteří plní dlouhodobě normu nad 100 % a jejich vedoucí, chtěli jejich efektivní práci ocenit poukazy na masáže. Ve čtvrtek jsme tedy ještě rozdali 26 poukazů na regenerační masáž zad.

Zdraví je na prvním místě a jenom zdravý a spokojený zaměstnanec může naplno odvádět svou práci.

Těšíme se na další akci!

Líbil se vám článek?

Rádi byste se dozvěděli více nebo máte dobrý nápad?

Zaujalo Vás některé z témat, máte pro nás dobrý tip, kde můžeme konkrétně pomoci nebo do jakého projektu se zapojit? Napište nám!