Benefiční koncert pro UNICEF ČR

  1. Domovská stránka
  2. Aktuality
  3. Benefiční koncert pro UNICEF ČR

I letos jsme se moc rádi zapojili do každoroční akce pro UNICEF. Výtěžek z vánočního benefičního koncertu Filmové melodie podpořil program Dobrý start do života úžasnou částkou 166 616 Kč! Děkujeme Symfonickému orchestru hl. m. Prahy FOK za nádherný zážitek, všem organizátorům i všem štědrým dárcům!

TextilEco a.s.

15. 12. 2021

Odpovídající zdravotní péče by měla být samozřejmostí pro všechny těhotné ženy – od odborných konzultací po prohlídky a osvětu v oblasti kojení a péče o novorozence. Až příliš mnoho dětí však přichází na svět bez jakékoli pomoci a mnoho jich umírá v prvním měsíci svého života.

Cílem kampaně českého UNICEF Dobrý start do života je zabránit zbytečným úmrtím nejmenších dětí. Výtěžek kampaně, jejíž patronkou se stala vyslankyně dobré vůle UNICEF, herečka Jitka Čvančarová, poputuje na vybavení novorozeneckých oddělení nemocnic v nejchudších zemích světa. Jsme rádi, že můžeme i my každoročně přispívat k dosažení těchto cílů.

Líbil se vám článek?

Rádi byste se dozvěděli více nebo máte dobrý nápad?

Zaujalo Vás některé z témat, máte pro nás dobrý tip, kde můžeme konkrétně pomoci nebo do jakého projektu se zapojit? Napište nám!