Už jste slyšeli o PENGUIN LAB? Hledáme kolegy v oblasti IT a elektroniky.

Hledáme programátory, logistiky, šikovné zámečníky, elektrikáře. Abychom dokázali vývoj a tempo, které jsme nasadili udržet, potřebujeme lidi, kteří se do projektu zapojí svými zkušenostmi.

Vývoj kontejnerů je další směr, kterým se chceme ubírat.

Jelikož naše kontejnery stojí většinou v bytových zástavbách, chceme lidem nabídnout možnost, že by náš další, tzv. multifunkční kontejner, fungoval jako místo,

kde mohou ukládat nebo si vyzvedávat různé zásilky. Ve spolupráci se studenty VUT u nás vznikl tým madých lidí, kteří posouvají naše služby v oblasti SMART technologií.

Programujete? Hledáte práci v Boskovicích? 

Požadujeme

Analytické a logické myšlení, tvůrčí přístup, programování pro desktop a Raspberry Pí, programování v universální platformě Windows - C # výhodou nebo jiné: Android (Java), Linux (Python/C++), SQL databáze výhodou, řidičský průkaz sk. B výhodou a zodpovědnost, pečlivost, samostatnost, chuť učit se novým věcem.

 

Nabízíme

Práci na plný pracovní úvazek, možnost profesního růstu, příspěvek na stravování, možnost výhodných nákupů textilního a jiného zboží pro Vás a celou Vaši rodinu. Nástup možný ihned.

Své životopisy zasílejte na: alenabubenikova@textileco.as